Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen kapott kéretlen levelek...

Egerecske kérdése:

Iwiwen kapott kéretlen levelekre válaszolva, ha visszaírnám hogy a ku**va anyátoknak küldjétek a reklámot, az eredményhez vezetne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 00:50
 1/6 anonim válasza:

Volt, hogy visszaírtam, de semmi eredménye, csak kidühöngheted magad és legalább az az érzés van benned, hogy tettél ellene valamit (de gyakorlatilag semmit). Az ilyet mire kinyitom (ritkán lépek be), addigra sokszor törlik is a felhasználót.

Ha még aktív, akkor én jelentem, vagy letiltom, hogy több levelet ne tudjon nekem küldeni.

2012. szept. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor használtam már a spam jelentem lehetőséget,, annyi volt, köszönjük az esetet kivizsgáljuk. Eltelik fél nap azt jön egy másik, nem értem sose fogynak ki?!
2012. szept. 6. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te spammelnél és leanyáznának, meghatna?
2012. szept. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nem,, de akkor mi a megoldás?
2012. szept. 6. 01:09
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nálam is elég érdekes dolog. amit az ember bejelent arra b*sznak de az én linkemet azt ki tudták törölni ami abszolút nem volt spam tartalmú. a megoldás sztem elég egyszerű: ki kell törölni a p*csába az ilyen retardált nyomikat akiknek ezzel telik el az életük
2012. szept. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a Rómeókat és társait kb létrehozzák, spamelnek vele amíg nem törlik őket, de hogy a bejövő anyázásokkal nem foglalkoznak, az biztos. Mondjuk csinálhatna valamit a T-..., például hogy maximum ismerős ismerősének lehessen üzenetet küldeni. De egyrész baxnak rá, másrészt meg ki tudja, lehet hogy a spammerek fizetnek a lehetőségért.
2012. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!