Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti ilyen évvégi...

Szülők, ti ilyen évvégi eredményhez mit szólnátok? Ez nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Most azokat írom, amik beleszámítanak a felvételibe.

Irodalom: 5

Nyelvtan: 5

Matek: 3

Angol: 5

Francia: 5

Biológia: 3

Töri: 4


Apám biztos haragudni fog a matek, meg biosz hármasért.

17L


2011. jún. 4. 20:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Hát...nem vagyok szülő, de tudod mit meg nem tennék egy ilyen bizért?! :D
2011. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Középiskolában ezek átlagosak. Nekem nem lenne bajom vele, ha a lányom lennél. Nekem is hasonló volt és mégis vittem valamire.
2011. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Azt hittem valami borzalmas bizonyítványt fogok látni, tele kettesekkel, esetleg bukással is.

Szerintem ez jó, örülnék én ilyen bizonyítványnak. A matekra és a bioszra pedig jövőre rá tudsz hajtani!

Szerintem ne aggódj emiatt, jók az eredményeid:)

16/L

2011. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
31%

Attól függ, hogy eddig milyen jegyeid voltak. Egy kitűnő után nem leszel megdicsérve ezért, de én őrölnék egy ilyennek :) Pedig nem vagyok rossz tanuló.

17/F

2011. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Még a biosz nem biztos, ha írok egy ötös dogát, akkor 4-es leszek és most jól megtanultam.
2011. jún. 4. 20:06
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Hát én már annak is örültem ha a fiam nem kettest, hanem hármast kapott valamiből.

Nem olyan rossz ez a bizonyitvány, nem kell mindenkinek mindenből 5-ösnek lenni.

2011. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy eddig hogy tanultál. Engem anno ha volt két négyesem, már leszidtak, hogy lehetek ennyire trehány. Mondjuk általában kitűnő voltam.

Ugyanazok a szülők öcsémet megdicsérik, ha nem bukik meg semmiből.

Sokat számítanak az előzmények.

2011. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért lesz mérges, mert matekból 2 jegyet rontottam fél év alatt, mert mindig ötös voltam, jó matekos:( Töri az jó, mert ha szarrá tanulom magam, se kapok ötöst ennél a tanárnál, de viszont kerületi versenyen első lettem, biosz meg..hát nem a kedvenc tantárgyam:D
2011. jún. 4. 20:10
 9/25 anonim válasza:
Bármit megtennék egy ilyen bizonyítványért és a szüleim is nagyon örülnének:D ne aggódj ez teljesen jó szerintem, főleg ha még a bioszt is felhúzod négyesre. a matek meg majd jövőre jobban sikerül :) 17L
2011. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
A 2db 3asnak én se örülnék szülőként, főleg hogy a matek érettségi tárgy. Anno tőlem is elvárták a 4es, 5ös bizit, így valószínűleg én is el fogom várni a gyerekemtől, ha olyanok az adottságai.
2011. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!