Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifit szeretnék otthonra de...

Wifit szeretnék otthonra de hogyan?

Figyelt kérdés

nekem otthon ugyvan hogy van két nagyobbszoba az egyikben a szüleim a másikban én vagyok nos és van két gép az egyik az enyém a másikat őkhasználják van egy 8Mb/s internetünk (kábeles) na ez 2 felé osztottuk egy ki internetelosztó dobozzal amiben van még pár USB bemenet na erre a dobozra lehet rákötni egy kicsi olcsó vifiadaptert vagy csak az a nagyobb wifi eszköz van csak amit a gépbe kell bedugni vagynemtudom na tudtok ien eszközöket nekem légyszives


felászokat köszönöm :)


2012. szept. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég zagyva kérdés.

"internetelosztó dobozzal amiben van még pár USB bemenet"

Na ez mi? Router? Fényképezd már le ezt a dobozt mivel egy routeren nem pár usb port van hanem max csak 1 szokott lenni.

2012. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha jól értem, akkor neked van egy kábelmodemed, arra dugtatok rá egy sima routert.

sztem nem a routerre kellene rákötni valamit hanem annak a helyére beiktatni egy wifi routert.

ennél olcsóbbat nem találtam:

[link]

2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egy ilyent kell összehozni :

[link]

2012. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez igen jólett köszönö a válaszokat aszem mennifog x)
2012. szept. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!