Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs a Facebookon a...

Miért nincs a Facebookon a baloldalon a chat ismerősök? Eddig ott volt bár a jobb alsó sarokba ott vannak, ha megnyitom a fület!

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 00:56
 1/6 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne!!! Sokkal átláthatóbb volt bal oldalon, kicsiben...
2012. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látod senki nem válaszol! Vagy ők sem tudják! Ez a face egyre rosszabb 2 hete lépek be durr idővonal most meg ez chat. Mi fog még következni nem tudom. :(((((
2012. szept. 11. 13:17
 3/6 anonim válasza:
1. vagyok - hát igen, egyébként ezzel egyetértek... nem tudom, minek kell jobbra-balra variálni... :/
2012. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bloodchess válasza:
Sziasztok! Nekem is eltünt 2 napja!Azt hittem az én gépemen van a baj,de nem.De érdekes hogy ugyanazon a gépen belépek más fiókkal akkor ott van baloldalt a cset ablak.Nem értem mi a baj.Lehet a facebook szarakodik.
2012. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt szeretném én is tudni de nem jön válasz! Ki fogom tenni kiemeltek közé de ahhoz kell 48 óra, hogy ne jöjjön semmilyen válasz!


Arra kérlek titeket akik azért írnának ide, hogy nekem sincs és szeretném tudni azok inkább ne írjanak, mentsétek el a kérdés linket és gyertek vissza később. Köszi!

2012. szept. 11. 23:38
 6/6 anonim válasza:
valaki talált valami megoldást már a problémára??
2013. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!