Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megtudni az...

Hogyan tudnám megtudni az elfelejtett ADSL jelszavamat?

Figyelt kérdés
Új routerem van, és a régi már évek óta bennt van, az újhoz pedig nem tudom a PPPoE jelszót. A 'dialupass' nem működik, nem jelez ki semmit, a másik routeres jelszavas program sem jelez semmi jelszót. Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. szept. 13. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerződésben benne van a felhasználónév és a jelszó is.
2012. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de próbáltam, egyikkel sem működött.
2012. szept. 13. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Az érdekes lenne, hívd fel a szolgáltatót.
2012. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy te megváltoztattad és arra nem emlékszel?
2012. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban azok régiek, és nincs meg az új jelszó.
2012. szept. 13. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mit keversz, egy jelszó van hozzá, vagy amit a szolgáltató adott vagy ha megváltoztattad akkor az, ha elfelejtetted hívd a szolgáltatót adnak másikat.
2012. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvolt a szerződés régen, amin rajta volt a jelszó. Eddig úgy tűnt, nem kell új router, de most van új, de a papír a jelszóval nincsen meg.
2012. szept. 13. 18:11
 8/9 Nadetényleg ***** válasza:
Egyszerűen csak kérdezd meg a szolgáltatódat. Valamilyen azonosítási procedúra után vagy megmondják, vagy alaphelyzetbe állítják, vagy olyant állítanak be amit kérsz.
2012. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
Így van, fölösleges ezen agyalni. A legtöbb szolgáltató amúgy is ingyenesen hívható.
2012. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!