Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem jó a wifi a gépemben?...

Nem jó a wifi a gépemben? Vagy a router rossz? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Acer Aspire One Happy netbookkal netezek wifin. Kb. 1 hete be van lassulva a netem, nem tudok letöltögetni dolgokat, pl. Chrome telepítőt akartam letölteni ma és kb. 2-3 órán át töltötte, aztán meg is szakadt. Anyukám gépén jó a net, úgyhogy biztos az enyémben van a hiba. De lehet a router is, mert anyukám nem wifivel csatlakozik. Avastot futtattam és nem talált semmit. Hardverhiba lenne? Ma nem tudok, de holnap elmegyek máshová is netezni (plázába), ha ott is rossz, akkor gondolom, nálam a hiba.
2012. szept. 16. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan vírusom ami szétk.rta a netet, és nem tudtam netezni rendesen + gépet is lelassította és a vírusírtó se ismerte fel. Inkább rakd újra a windowst, az a biztos
2012. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a gépem is elég lassú, szóval lehet tényleg vírusos vagyok. Múltkor tesóm valami online filmnéző oldallal szórakozott a gépemről, onnan meg össze lehet szedni ilyeneket, ha jól tudom. Megpróbálom majd újratenni, de ha attól nem javul meg, akkor valamelyik hardverrel van a gond?
2012. szept. 16. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó lesz, de ha nem, akkor lehet hálókártya rossz
2012. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bejöttem plázába, és itt jól működik.
2012. szept. 18. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen rútered van?
2012. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Pont ilyen, de a miénknek csak 1 antennája van. A nevét nem tudom. De most meg koliban netezek és itt is elég rossz, mondjuk itt mindenkinek rossz szokott lenni. Szóval abszolút passzolom, mi lehet a gond.

2012. szept. 18. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szar a hatótávolság? milyen messziről tolod a routertől?
2012. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!