Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma felmegyek a facebook-omra,...

Ma felmegyek a facebook-omra, és kiírja hogy már van idővonalad. Augusztus 22. -én lesz látható a többiek számára. Hogy tudom törölni, hogy ne legyen idővonalam? Nekem nem kell olyan fos!

Figyelt kérdés
Nem voltam sose egy nagy facebook-os, pár naponta felmegyek fél órára és ennyi. Nekem nem teccik az a idővonal sztem szar, valahogy vissza lehet állítani?
2012. aug. 16. 11:59
 1/4 Pj0tr ***** válasza:
Nem
2012. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt jó sokszor kérdezték már és továbbra is ez a válasz:

Nem lehet törölni, amikor regisztráltál, elfogadtad a felhasználási feltételeket, amiben benne van, hogy változtathatnak.


Van egy gányolt sz*r megoldás, ami úgy módosítja az oldalt, hogy a te böngésződben neked úgy tűnjön, hogy a régi van, de ezt nagyon nem ajánlom. Ugyanis, ha egy kicsit is változtatnak a facebooknál a forráskódon, ez szétszáll és lehet, hogy használhatatlan lesz az oldal teljesen.


(Amúgy pedig tessék kicsit ránézni és kipróbálgatni, az emberek tudom, hogy lusták és félnek a változástól, de ez az idővonal pont, hogy egy jó dolog, ha valaki jobban megismeri. Sokkal gyorsabban és könnyebben lehet információhoz jutni belőle!)

2012. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kár... oké én elhiszem hogy elfogadtam, nem hetetek ellene semmit, nincs is értelme szidni a facebook-ot emiatt, de nekem akkor is sokkal jobb volt a másik, sztem ez szarabb ez az idővonal...
2012. aug. 16. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd kb 1 hónap múlva írd le újra a véleményed. :)
2012. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!