Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyobb netre váltás? (bővebbe...

Nagyobb netre váltás? (bővebben lent) FONTOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most 5mbit/s netünk van az invitelnél. Győrben lakunk,itt azért sok internet szolgáltató elérhető. Vidanet,UPC,T-home-ban gondolkodtunk. UPC jó árban van most,de még mingid él az a"legenda" hogy megbízhatatlan? mert régebben sok panasz volt rá,hogy megszakad az internetkapcsolat meg stb.. Ti melyik szolgáltatót ajánlanátok? 2gépre lenne a net tehát min 40-50 mbit-es kellene.

2012. szept. 17. 20:20
 1/9 Karesz6969 ***** válasza:
UPC kizárólagosan...rengeteg fejlesztésen esett át az utóbbi időben.
2012. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fúú gyűlölöm a UPC-t mindig csak baj volt vele, és ott vertek át ahol tudtak, és rohadt drága is... de ezt sajnos nem csak én tudom alátámasztani, amúgy esetleg digi? Nekem most digim van és hibátlan, 40 megából 42 jön, 20 feltöltésből 25, imádom, és olcsó... :))
2012. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Digit, mert a upc sz*patás!

És ennél tuti, hogy nem olcsóbb:

[link]

Öcsém Győrben lakik, és a vidanetet meg a pokolba kívánta! T-home meg csak oda való, ahol nincs normális szolgáltató!

2012. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Digi eszembe sem jutott o.O köszönöm, mentek a zöld kezecskék.
2012. szept. 17. 20:47
 5/9 Karesz6969 ***** válasza:
Csak nehogy megbánd kérdező...Digi...inkább nem mondok semmit:-)
2012. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Isten ments a UPC-tól. Amúgy ajánlom a T-Home-ot. Ha van konkurencia akkor nagyon jó árba adja a T-Home a netjét. Pl én 6000Ft-ot fizetek havonta a T-Home-nál 80/40-es netért ( [link] ) A honlapon drága de ha rákérdezel telefonon vagy bárhol akkor mondják hogy nálad milyen kedvezmények vannak.
2012. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 éve van digink, 57 tv csatorna, 40-es net, 20-feltöltéssel, plusz telefon ez így 7000Ft :) 40-es net 3100 vagy 3700Ft. 3 év alatt sosem volt kimaradás, mindig fullos volt a net, és folyamatosan kínálgatnak olcsóbb, jobb megoldásokat...... nem úgy mint a UPC aki csak akkor erőszakoskodik jobb árakkal és plusz hűséggel mikor le akarod mondani, a DIGI-t csak ajánlani tudom és ingyen, szépen tisztán gyorsan beszerelik és akkor amikor Neked jól esik :)
2012. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaaa és elfelejtettem, ebben a 7000ft-os csomagban 50 óra ingyen hálózaton belül és 5 óra körzeten belül, plusz ajándék készülékkel, amit vissza nem kell adni :)
2012. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Petroszka válasza:
Vidanetre szavazok
2012. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!