Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is egész nap használhat...

Nektek is egész nap használhatatlan a DIGI Lan net?

Figyelt kérdés
Digi TopNet-em van de egész nap azt írja ki a gép hogy Nincs internetkapcsolat és ott lent ott van a kis felkiáltójel, nagyon ritkán vissza jön pár percre de akkor iszonyat lassú, mire betölt rendesen egy oldalt megint elmegy :S Most is az egyik szomszéd jelszóval nem levédett Wi-Fi-jét használom mert nincs más lehetőségem. Nektek is ilyen használhatatlan?

2012. szept. 21. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs vele semmi gond, a routert vagy a modemet nézd meg mert nekem legutóbb azért volt hasonló leállás.
2012. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs modem, router viszont szerintem a folyosón lévő Switchel lehet a baj mert olyan ledek is villognak rajta amik eddig nem, plusz az egyik ami alapból zölden szokott világítani az átváltott pirosra. Ilyenkor szólni kell a DIGI-nek?
2012. szept. 21. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az USB modemes mobilnettel volt ugyanez a gondom. Kiderült, hogy a számítógép védelme (tűzfal) tiltotta le, illetve nagyon lelassította a netet. Ha be van kapcsolva az Adobe Flash Player automatikus frissitése, ez okozza, kapcsold ki. Cseréld le mindet (IE-hez más, Firefox-hoz megint másik kell), de vigyázz, az IE ActiveX-es letöltésének egyik szervere trójaival fertőzött. www.adobe.hu
2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!