Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a winchesterem fel van...

Gd628 kérdése:

Ha a winchesterem fel van osztva több partricióra, hogy lehet egy-egy partricióról letiltani az internetet?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy mondjuk ahol a windows van "C" meghajtón, ott szeretném hogy legyen netkapcsolat, letöltéseket engedélyezze stb., de egy másik meghajtón, ahol fontosabb adatok vannak, oda nem akarok letölteni, semmi ilyesmi, szeretném inkább letiltani, hogy az a meghajtó "ne érintkezzen" internettel!
2012. szept. 23. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt valami gubanc van. Nem a meghajtó "érintkezik" az internettel hanem az oprendszer. Azt meg hogy melyik partícióra történjenek a letöltések megint az oprendszer illetve a felhasználó vezérli...
2012. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem persze, köszönöm, :) de akkor ezt hol tudom beállítani, hogy azt a partríciót ne használja az internet egyáltalán?
2012. szept. 23. 16:43
 3/5 algopirin ***** válasza:

Úgy hogy nem töltesz oda, amúgy meg az internet nem használja a winyodat ha csak nem töltesz rá pl. valamit.

Itt valami értelmezési probléma lehet de nagyon :)

2012. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az oprendszer erre a rendszerpartíciót "C" használja. Ha böngészővel vagy egyéb progival te töltesz le, akkor te állítod be hogy hova. Beállítod és kész...


Érteni nem értem az egészet, mert ha pl vírus jön le akkor az amúgy is tönkrevágja a cuccot a másik partíción is ha akarja, tehát mondjuk a z "E" partíciót nem tudod "megvédeni az internettől" akár hogy is akarod...

2012. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, akkor rosszul informálódtam ismerősömtől, vagy én értettem félre valamit! ;)
2012. szept. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!