Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnák letiltani egy...

Hogy tudnák letiltani egy weboldal?

Figyelt kérdés
Gondolom nem titok a közösségi oldal neve (facebook) amely függőséget okoz a gyerekeknél, valahogy lelehetne tiltani?

2012. szept. 24. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A világhálórol nem max a saját gépedről egy programmal ilyen website blocker-el vagy a virusirtóddal
2012. szept. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel a módszerrel egyik böngésző sem nyitja meg a weboldalt. Kipróbáltam, működik. üdv.

2012. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem is működik, ám van még egy kérdésem.


Nekem az volt a gondom, hogy a böngésző új lap megnyitásakor a

mystart.incredibar.com/mb139?a=6R8Drbhiia&loc=FF_NT

keresőt jelenítette meg, a tiltások, kimerítő gépbeállítások ellenére. Most, a "weblap nem jeleníthető meg" üzenet olvasható az új lap megnyitása után.

A böngésző megnyitása után rendben a kezdőlap jelenik meg, de az új lapon nem s nem is az alapértelmezett kereső.


Kérdésem: Mit tehetnék, hogy az új lapon

-vagy a kezdőlap

-vagy az alapértelmezett kereső a Google jelenjen meg?

2012. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Már olvastam a kérdésed kiírva, és látom választ is kaptál. Én is a Toolbar Cleaner-t ajánlottam volna. Remélem kilistázza ez a program és így tudod törölni. Amennyiben mégsem jártál sikerrel, akkor, létezik egy ügyes kis program, a makacs, levakarhatatlan, visszamaradt fájlok eltávolítására. Unlocker a neve.

[link]

Ingyenes, magyarul is tud. Egy próbát megér, esetleg még előtte olvass utána a programnak, hogy tisztában legyél a használatával. Nekem is lapul a gépen, sokszor húzott már ki a csávából:)Üdv. sok sikert:)

2012. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírt módszer hatásos, bár nem etikus és egy kis hozzáértéssel pillanatok alatt visszaállítható... Szerintem nem ezzel a módszerrel kellene "leszoktatni" a gyerekeket a facebookról. Ajánlom a különféle kültéri programokat ;)
2012. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5/5 tegnap 15:14 :


Utolsó válaszolóval egyetértek! Ha ezt a fajta tiltást alkalmazod, biztos lehetsz benne hogy a srácok még jobban netezi fognak,csak megoldják máshogy,máshol.

2012. szept. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező! Bocs...hogy eltérek kicsit a témától.


# 4 válaszolónak!

Köszönöm a választ. A toolbar nagyon sok helyről törölte. Nem is gondoltam, hogy ennyi helyen ott volt. A letöltésekből én töröltem, parancsikonnal együtt. a lomtárból is eltávolítottam. Még mindég az "én startom" webcíme jelenik meg , s a "lap nem jeleníthető meg".


Próbáltam letölteni az Unlocker több verzióját, ám a NOD32 vírusirtó mindegyiknél "potenciális kártevőt észlelt" , nem mertem telepíteni eddig.

2012. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!