Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ausztriába megyek dolgozni,...

Ausztriába megyek dolgozni, ahol lakást is kapok. Sajnos jelenleg úgy áll, hogy nem engedik a fúrással, véséssel járó internet bekötését. Marad a mobil internet. Valaki, aki ismerős a kinti témában tudna segíteni? Sebesség? Mire elegendő? Más ötlet?

Figyelt kérdés
A Flashnet-et néztem ki. Bécsben nem lehet gond a hálózattal.

2012. szept. 25. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem drei.at feltöltőkártyás netem van. A modem 50euro, a feltöltés 15 euro 30 napra. Trafikban, benzinkúton kapható a feltöltőbón 20 eurós értékben, tehát ha hármat veszel, az négy hónap. Töltheted online is, ha van kinti bankszámlád. Ha rendelkezel lakcímmel, és osztrák számlára utalt jövedelemmel, választhatod az előfizetőst is, bár sok különbség nincs, mivel midkettőnél korlátlan adatmennyiséget forgalmazhatsz. Ez a leggyorsabb szolgáltató, korrekt lefedettséggel,és a legjobb feltöltős ajánlattal.
2012. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ennek a gyorsasága milyen?
2012. szept. 25. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!