Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Neked melyik az alapértelmezet...

Neked melyik az alapértelmezett böngésződ? Szerinted melyiket használják legtöbbet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem a Mozilla Firefoxot.

2012. szept. 27. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Mióta internetet használok az Internet Explorer. Párszázszor hallottam azt a szöveget, hogy a többi gyorsabb, jobb, szebb, stb., én nem tapasztaltam. Maradtam ennél.
2012. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:
75%

Google Chrome, de néha használom a Firefoxot és az Internet Explorert is.Vannak oldalak, amiket jobb az utobbi kettővel megtekinteni.

Világviszonylatban már a Chrome az első.


[link]

2012. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor váltottam firefox-ra, amikor ők először bevezették a füleket a több ablak helyett. Az nagy fejlődés volt, azóta azt használom. Most már mindegyik tudja ezt, így szerintem egy átlagos felhasználónak szerintem nem sok különbség van. Mondjuk kiegészítőkkel való ellátottságot nem tudom a többinél.
2012. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már jó ideje a Chrome.

Előtte használtam Firefox, Avant (ez IE alapú), Netscape és IE böngészőket. Az Opera és Safari csak próbának volt fent egy ideig, de nem tudtak már elhódítani a Chrome-tól. :)

2012. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Chromium (otthon, linux), FF és Chrome (melóhelyen)

Amúgy nem mindegy, hogy szerintem mit használnak többen? Vannak oldalak ahol számszerűsítve megmondják ez.

2012. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szerinted melyiket használják legtöbbet Magyarországon?"

Hogy lehet ilyen idióta kérdést feltenni?

Mi az, hogy szerintem? Erre vannak pontos statisztikák, ez nem olyan dolog, ahol egy vélemény bármit is számít...

Mintha azt kérdeznéd szerintünk milyen vércsoportú emberből van a legtöbb... Pff...

2012. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki IE-t használ, az lepont, aki meg mást használ, az felpont? Miért, mert az egyik válasz hasznosabb a másiknál? Már a Számítástechnika is ilyen, nem csak a Politika, meg a Családi?
2012. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!