Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni az új...

Miért nem tudok belépni az új Windows Live Messengerbe? A használati feltételeket hol nézzem akkor meg?

Figyelt kérdés
Végre sikerült telepítenem a Windows Live Messenger 2009-es verzióját. De sajna nem tudok belépni. Feltelepítette, de a kövezkező könyvtárakat: Family Safety (családbiztonság szolgáltatás), Installer, Mail,Photo Gallery, Sync, Toolbar és Writer. De eggyikből se tudom elindítani az msn-t.Elindítottam a Family Safety könyvtárban lévő cuccost. (ugye amit ott az exe-s kiterjesztésű). És ki is adott egy kis ablakot, ahová beírtam az ID azonosítom és a jelszóm, de azt írta ki hogy:Nem sikerült a bejelentkezés. Ez a fiók még nem tekintette meg a a Windows Live szolgáltatás használati feltételeit. Miért nem enged be az msn-be??? Pedig ezt megtekintettem a www.microsoft.hu oldalon. Kérlek segítsetek. Előre is köszi.
2009. aug. 3. 13:09
 1/1 anonim válasza:

Ha ezeket is feltette,akkor a messengert is fel kellett tennie.A Program Files-ban találsz egy olyan mappát,aminek a neve "Windows Live".Abban pedig egy "Messenger" mappát,ami tartalmaz egy msn ikonos "msnmsgr" file-t.Arra kell kattintanod.

Ha sikerült bejelentkezned,akkor jobb gombot nyomd majd meg szintén ugyanezen a file-on,parancsikon létrehozása és azt másold ki az asztalra.Így újra el tudod majd onnan is indítani.

2009. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!