Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet azt megtudni...

Hogy lehet azt megtudni legkönnyebben, hogy létezik -e valakinek az e-mail címe?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, és írtam Neki e-mailt, de nem tudom megfogja -e kapni, ezért tetem fel a kérdést.

2012. szept. 30. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálod regisztrálni (ha ingyenes a szolgáltató), ha sikerül regelni, akkor nem létezik.

Ha nem sikerül, akkor még fenntartja a szolgáltató, de lehet hogy nem olvassák már egy ideje.

2012. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lindmayer ***** válasza:
ha nem létezik az e-mail cím, akkor a rendszer küld egy hibaüzenetet e-mail formájában, ha ilyet nem kaptál( a levél elküldésétől számítva max pár percet vesz igénybe), akkor létezik ez a e-mail, ha meg kaptál, akkor nem
2012. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 2. válasz a nyerő. Nem enged regisztrálni évekkel ezelőtt megszűnt email címre sem, tehát ebből nem derül ki, hogy létezik-e...
2012. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!