Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire szar a magyar internet...

Ennyire szar a magyar internet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es eleg gyakran latogatok magyar weblapokat. De borzalmas amit tapasztalok. A kepek ugy toltodnek be mintha 10kb/s modemrol neteznék, a videok nezhetetlenek (indavideo, index) minden masodpercben megakadnak, megallnak. Elkepeszto. Hova megy a penz ha nem fejlesztesre??

2012. szept. 30. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nah...Arra nem gondoltál, hogy a te neted rossz? Németországban borzalmas a net ahol én voltam...
2012. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt a nemzetközi sávszélesség a legtöbb szolgáltatónál alacsonyabb (100Mbit alatt mondjuk még nem láttam.), mint az országos, másrészt a saját kapcsolatoddal nincs gond esetleg?
2012. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, gagyi wifi hotspotról, ahol már 20 user netezik...

Ez kb. olyan, mint amikor a beteg panaszkodik, hogy akárhol nyomja meg az ujjával, az fáj neki, és a doki meg azt mondja rá, hogy vszeg el van törve ez ujja! :-)

Nem te vagy véletlenül a tegnapi "daemon toolsból win8-at telepítő" vicceskedvű csávó, az új napi kamukérdéseddel?

2012. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A netemmel semmi gond nincs, ugyanis mas siteok jol mennek, plusz kiprobaltam egy magyar proxyn keresztul csatlakozni es ugy meg tudtam normalisan nezni a videot. Kizarva hogy nalam lenne a gond.


Meg annyit, hogy az indexen idonkent ki is irja hogy "kulfoldrol nem nezheto a video bocs".

2012. szept. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!