Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lassú a gépem, ha...

Nagyon lassú a gépem, ha böngészőt használok. Feladatkezelőbe megnéztem a folyamatokat és csomó chrome. Exe *32 van, ami eléggé használja a memóriát. Mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
ha leállítom, akkor leáll a böngésző is.
2012. szept. 30. 18:58
 1/5 optimus8 ***** válasza:
Mennyi az a csomó? Általában egy program egy folyamatot használ (kivétel az svchost.exe, abból van vagy 6). Mivel a Chrome a chrome.exe megfelelője, így ha bezárod, az is leáll nyilván. Nem Chromos vagyok, de szerintem egy darab chrome.exe * 32-nek kellene lennie.
2012. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
számszerint nekem is 6 db chrome-om van
2012. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem tudsz mit csinálni azzal, hogy többször fut a chrome.exe, mert azt direkt így gyártották. Így ha lefagy egy fül a programon belül, attól még a többit el tudod érni, és nem vesznek el az adatok. Igyekezz egyszerre minél kevesebb oldalt megnyitva hagyni.

Illetve az is segíthet, ha végigcsinálod a videóban mondottakat:

http://www.youtube.com/watch?v=zTk2McAzog8

(Nem csak win7-hez!)

2013. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BÁr már nem egy mai kérdés, de azért válaszolok. Igen, 6 db folyamatnak kell futnia (chrome.exe *32) DE van egy 7. alattomos folyamat, ami vírusnak mondható és bármikor elindul (akár netezés, akár játék közben) és 50%-ban kihasználja a CPU-t és a böngésző egy jobb 2 magos processzor mellett is használhatatlanul belassul. Ekkor ha leállítjuk a 7. chrome.exe-t a böngésző nem áll le, tehát nem sok köze lehet hozzá...
2014. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pkaye válasza:
Nekem 10 van :D Az utolsó hozzászólótól kérdezném, hogy van-e valami módja kideríteni melyik lehet vírusos? :D
2015. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!