Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobiltelefon Wifi csatlakozási...

Mobiltelefon Wifi csatlakozási probléma?

Figyelt kérdés
A lényeg: HTC -Sensation telefonom van, wifi hotspot eddig remekül működött, de mostanában nem. Hardwaresen szerintem nem lehet probléma, mert sérülés azóta nem történt, ráadásul érzékeli a hotspotokat, látja mindet, sőt rá is csatlakozik, de egyszerüen a böngészőt amikor megnyitom a francér nem akar semmilyen weboldalt betölteni, egyszerüen akad a betöltés jelző csík, és meg sem moccan, vagy kiirja,hogy nincs kapcsolat. Indítottam ujra is, akkor sem, rácsatlakoztam másik hotspotra akkor sem, toltam softwaresen master resetet, ami visszaállítja az egész telót alapállapotba, akkor sem működik. A wifi hotspot pedig nem jelszavazott, buszmegállónál simán ment eddig. Ha valaki tud megoldást, legyen szíves megírni! ThX!

#csatlakozás #wifi #weboldal nem töltődik be
2012. szept. 30. 21:11
 1/3 Berti_92 ***** válasza:

Szia!

Sajna a megoldást nem tudom, de PONTOSAN ugyan ez a hiba van nálam is (ZTE Grand X In). A T-mobilosok nem értik, egyik sem, pedig számtalan helyen jártam már, és a fórumozók se tudják mi a baj.

Szóval ha esetleg te találtál rá megoldást, kérlek oszd meg velem, én is szólok amint sikerült előrelépni végre valamit! :)

2013. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nálam is ugyan ez a helyzet ...mi ma voltunk a T-mobilnál , és ott jó volt , de itthon nem .

Nekem Samsung Galaxy S Advance van ...

2013. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Berti_92 ***** válasza:
Igen, ugyan ez volt velem is. De én addig erőködtem, hogy kicserélték. Azzal se volt jó. Aztán kicseréltettem mégrgyszer. Azzal már megy, azóta sincs probléma vele... fura.
2013. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!