Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg az internetka...

Miért szakad meg az internetkapcsolat és utána újracsatlakozik? Kb 3 percenként.

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hete van ez a probléma de volt már korábban is. de most két nete egy másik gépet vettem, igaz használtan, és azóta szakadozik. mi lehet a megoldás, (mondtak olyat is hogy a windows miatt is lehet, de a régi gépemen is ez a windows volt és hibátlanul ment...)

2012. okt. 1. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik internetszolgáltatónál vagy?
2012. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Karesz6969 ***** válasza:

A helyedben megnézném az internetbeállításokat.

Első körben hasonlítsd össze a másik gépével. Ha nincs meg akkor próbáld beállítani a szolgáltatótól kapott paraméterek alapján.

2012. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de a régi gépemen is ez a windows volt és hibátlanul ment...)
2012. okt. 1. 17:32
 4/12 A kérdező kommentje:
ugyanazt a windowsot telepítettem erre a gépre is ami a régin volt
2012. okt. 1. 17:33
 5/12 Karesz6969 ***** válasza:
Nem a Windowst az internet beállításokat mondtam...tök mindegy milyen az oprendszered nem arról beszéltem, érted?
2012. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem, de mindent próbáltam és minden ugyanolyan
2012. okt. 1. 17:41
 7/12 Karesz6969 ***** válasza:
Mi mindent...írd le.
2012. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
vezérlőpúlt internetbeálítások, és ott van hogy kapcsolatok fül: és ott mindent próbáltam álítgatni és semmi...
2012. okt. 1. 17:54
 9/12 Karesz6969 ***** válasza:

Nézd meg a szolgáltató által dedikált internet formát és azt hasonlítsd össze a beállításokkal...biztos itt van a hiba ill. majdnem biztos...lehet, hogy hálókari hiba vagy alaplapi driver nem megfelelés de ez ritka...főleg ha pont az van a gépre felgyűrve mint a másikra - ezt írtad.

Azért még nézd meg az UTP kábelt nem KH-zik e.

2012. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Karesz6969 ***** válasza:
Még a szolgáltató kellene és az, hogy milyen modemed van ha az van.
2012. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!