Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb mobiltelefon,...

Melyik a legjobb mobiltelefon, ha internetezés miatt szeretném leginkább használni?

Figyelt kérdés
internet,mobil,háló,világháló,telefon,web,wifi, net,

2012. okt. 2. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
te egy számtechez keveset értő fiatal,szőke,lány lehetsz a kérdésedből ítélve
2012. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
Ha internetezésRE (nem pedig MIATT, ugyebár, de ez most lényegtelen...) szeretnéd használni, akkor vegyél inkább tabletet.
2012. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem lényeges, hogy mennyibe kerül akkor várd ki a galaxy note2-t mert tudtommal 5,5-ös kijelzője lesz. Viszont ha számít az ár akkor vagy vegyél valami nagy kijelzős kínait, ilyen pl a ZTE Skate 4,2 inch hasnáltan már 25 körül kapsz függetlent. Újonnan nem tom most per-pill mennyi régebben 50-60 körül volt. Szerintem árban a ZTE a legalja, de 4,2-es kijelzővel mostanában elég sok telefon van ha az neked elég. Esetleg a felső kategóriában ott van még az S3 4.8 vagy a sima Note az 5,3. 4 inch alatt ne vegyél, mert még a 4 is kicsi szerintem. Én Xperia arc S-t használok.
2012. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem 1 számtechez nem értő szőke vagyok.Egyébként a nők sokkal okosabbak,nem véletlenül élnek magyarban 8-10 évvel tovább.Pont az ilyenek miatt mint Te is,akik azt gondolják,hogy a nők buták,pedig sokkal okosabbak.Habár magyarban ilyen a mentalitás a férfiak azt hiszik,ők az okosak,és a szőke nők a buták.
2012. okt. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!