Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet ezt a több...

Hogyan lehet ezt a több részes videót Total Commanderrel összerakni?

Figyelt kérdés
Leszeretnék tölteni egy videót, amit csak több részben lehet letölteni. Letöltés után hogyan kell a videókat Total Commanderrel összerakni? Mert azt írta, hogy a videót Total Commanderrel kell összerakni. De a letöltött videót, ha csak az egyik részét töltöttem le, akkor hogyan mentsem el? Csak mert az első részét egyszer már letöltöttem, és windows media playerrel meg is néztem. De amikor kiléptem belőle, akkor a windows media player-ben nem találtam a videót és sehol sem a gépen. Hogy csináljam ezt az egészet?
2012. okt. 2. 14:45
 1/5 Karesz6969 ***** válasza:

Ettől egyszerűbb nincs.

Megnyitod azt a rar fájlt amiben a film van (vagy az első vagy az utolsó) és nemes egyszerűséggel áthúzod a másik oldalon lévő mappába amit előzőleg csináltál - Total C esetében.

Feltételezve, hogy win-rar van a gépeden és a Totálba is be van állítva, hogy ezt használja, de gondolom ez rendben van.

2012. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem csináltam előzőleg semmilyen mappát. Nem is tudom, hogy hogyan kell használni a total commandert.
2012. okt. 2. 20:24
 3/5 Karesz6969 ***** válasza:
Hát így nehéz kicsit de a mappa csinálás nem feltétel akár hová is kitömörítheted én mappába szoktam aminek a film címe nevet adom és így könnyű máskor is megtalálni.
2012. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval csak csináljak egy sima mappát és oda rakjam a film részeit, vagy hogyan?
2012. okt. 2. 22:07
 5/5 Karesz6969 ***** válasza:

Idézem magam..."Megnyitod azt a rar fájlt amiben a film van (vagy az első vagy az utolsó)" vagyis több RAR fájl van, hiszen ott van előtted nem, látod?

Megnyitod az aktuálist - az lesz az aminél egy .avi fájl lesz látható, ez maga a filmed - és ezt húzod át mármint a filmet a másik oldalra mappába vagy gyökérbe, innentől ez már tök mindegy. A Total kitömöríti, játszható formába hozza amit akár meg is írhatsz.


Természetesen feltételezve, hogy .avi fájlformátum van a csomagolt állományban. Ha DVD formátumot csomagoltak akkor 2 könyvtárat fogsz kapni. Amire rákérdeztél konkrétan az mi volna mielőtt még regényt írnék?

2012. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!