Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szegeden merre található DIGI...

Szegeden merre található DIGI üzlet?

Figyelt kérdés

A Digi honlapján található címek elavultak. Megnéztem őket, de egyik helyen sincs DIGI üzlet. Utána bejártam 2 és fél órán keresztül a fél várost, de még így sem találtam, még a trafikos is csak tippelt, hogy nézzem meg az Árkádban (ott is megnéztem, de nincs)


Tudja esetleg valaki, hogy merre található a szolgáltató boltja? (Neten próbáltam eredetileg netet rendelni tőlük, de a címmegadó résznél nem szerepel az én utcám, ezért keresek boltot, ott hátha tudnak nekem okosat mondani.)


2012. okt. 2. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Már megtaláltam a boltot, a Tisza Lajos körút 47. szám alatt (kissé eldugott helyen, az exicom bolt mellett).


Sajnos nem jártam sikerrel mivel az utcámban tényleg nem él a szolgáltatás. Nagy kár.

2012. okt. 3. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a fórumot olvastad? hátha valaki megemlíti, merre is vannak Szegeden..bár beleolvastam 1-2 hozzászólásba, nem igazán dícsérik..biztos, hogy náluk akarsz netet?:)

2012. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Árban a legjobb megoldás lett volna, de mivel az utcámban úgyse él a szolgáltatás, ezért a T-comosoktól intézek majd internetet. Mobilnetet nem szeretnék, arról csak rossz tapasztalatom van, eddig az volt, és ezt szeretném leváltani valami jobbra.
2012. okt. 4. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ma láttam Digis autót, majdnem elütött, mert meg akartam nézni, hogy rajta van-e az oldalán a címük:D

de akkor már nem is aktuális neked..mobilnet tényleg borzalom, nekem is az van, nem ajánlom:(

2012. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!