Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon szeretnék egy...

Facebookon szeretnék egy céges profilt / oldalt. Melyik a jobb? Az oldal vagy a profil? Mik az előnyei / hátrányai? Melyik a "kereső motor barátabb"?

Figyelt kérdés
Egy műszaki üzletről lenne szó, nem egy nagyméretű vállalkozásról az én esetemben.

2012. okt. 3. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az oldal létrehozása való a cégeknek. Beállíthatod hogy mikor alakult, mérföldkövek a vállalkozásban, stb. Like dobozt tehetsz a honlapra, látod a statisztikákat, egyebek.


Én nagyon nem szeretem ha látom: "XY Kft. bejelölt ismerősnek" :) aztán meg a szülinapon mindenki gratulál neki és tele van szemetelve az üzenőfal, stb. Jah és a profilokat amik mögött nem egy személy van előbb-utóbb törlik, és kárbavész a befektetett munka.

2012. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Golan Trevize ***** válasza:

A FaceBook szabályzata szerint a profil csak és kizárólag valós, élő személyeknek van.

Minden másra az oldal használatos.


Ezen felül pl. boltnak sokkal hasznosabb is az oldal, kiírhatsz az infók közé nyitva tartást, stb.


Oldalt reklámozni is lehet.

2012. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!