Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG! Hogy állítsam be...

SEGÍTSÉG! Hogy állítsam be fb-on, hogy bárki "tetszik"-elhesse a képem? : )

Figyelt kérdés
látom pár emberkének hogy úgy van beállítva. de nekem csak az van ott ha idegen szemmel nézem, hogy megosztani lehet...
2012. okt. 4. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy ismeretlenek likeolják a képeidet, akkor gondolom az se zavarna, ha lenne néhány feliratkozód, akkor bizosan ott lesz a like gomb, és azok úgyis csak azokat a megosztásaidat láthatják, amiket public-ra állítasz.

[link]

2012. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem adatvédelmi beállítások között keresgélj, lehet, hogy ott van.
2012. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az olyan fura, ha valakinek ott a feliratkozás gomb, mintha sztárnak képzelnék magukat :D
2012. okt. 4. 23:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy állítgattam és tényleg az a megoldás!

Máshogy nincs ott a tetszik ikon.

Köszi :* megy a zöld :)

2012. okt. 4. 23:34
 5/7 A kérdező kommentje:

de nagyon "bírom" az oldal fordítását: félig magyar, félig angol.

egyébként ha már itt tartunk, azt hogy csinálják mások, hogy nincs ott a megjelölés ismerősként gomb? :D

2012. okt. 4. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is adatvédelmi beállításoknál van, asszem választhatsz, hogy senki, csak ismerősök ismerősei, vagy akárki jelölhet ismerősnek. A zöldet pedig köszi!
2012. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"hogyan lépsz kapcsolatba" nevő gomb
2012. okt. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!