Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lánynak tetszik a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak tetszik a barátom, és kavarnak nekünk, mindent megtesznek, hogy szakítsunk. Hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés
Persze a barátom váltig állítja, őt nem érdeklik a pletykák, meg csak engem szeret, de azért félek, mi van ha jön egy jobb lány, és elhagy engem miatta?
2009. márc. 25. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazan szeret johet szazszor jobb es csinosabb csaj mint te akkor is kifog tartani melletted, barmi legyen is, ettol nemkell tarts!
2009. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül zavarnak a csajok, akik féltékenyek!
2009. márc. 25. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez volt.Csak nálunk a "barátaim" kavartak örökké.Rájöttem,hogy az a legjobb,ha nem beszélek senkinek a magánéletemről,csak a párommal foglalkozom.Egy éve együtt vagyunk :)


17/L

2009. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok : a csajok meg ne zavarjanak,ha szeret,akkor csak te fogod érdekelni :)
2009. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért az előző vélemény kissé túlzó volt... természetesen ha egy nálad SZÁMÁRA jobb és szebb lány jön, akkor elhagyhat, még ha szeret is. (hiszen abban bízik majd, hogy őt jobban fogja tudni szeretni)

Azonban valljuk be: ez ugyanúgy megtörténhet anélkül is, hogy bárki kavarna körülöttetek.

A kérdés: megéri-e emiatt idegeskedni? Természetesen nem, mivel tesz jót a kapcsolatnak, és akkor biztosan elhagy.

Ha őt nem érdeklik a pletykák, akkor téged se érdekeljen. Nevessetek együtt a Világon, és kész.

2009. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a helyzet,próbáltam nem foglalkozni velük.Mi 3 éve lessz hogy 1ütt vagyunk és még mindig összesúgnak a hátam mögött,(szemembe nem mernek semmit mondani,és persze ha 1edül vannak meg sem szólalnak).Ne foglalkozz velük.Ha szerted akkor veled fog maradni.
2009. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1 hónap után nem tudom, mennyire szeret, vagy hogy képes lenne-e elhagyni egy másik lányért.

Ellenkező esetben őt is zavarná, ha pasik vennének körül...

2009. márc. 25. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

figyelj nemtudom hányan kérdezik naponta h jogos e a féltékenységük. ide is csak azt tudom írni amit máshova: ha meg akar csalni, megtalálja a módját, anélkül h kavarnának vagy nyomulnának mások, akkor is ha féltékeny lennél.

ha szeret, akkor jöhet a vízözön, a sok csaj, veled marad.

tehát féltékenység-->felesleges idegesség

2009. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tökéletesen egyetértem az előttem szólóval!
2009. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne figyelj rajuk.
2009. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!