Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan zajlik egy rendelés...

Hogyan zajlik egy rendelés ebből a webshopból, mi a tapasztalatod? (dx.com)

Figyelt kérdés
Aki esetleg rendelt innen megosztaná a tapasztalatait? Mivel és mikor lehet fizetni, honnan jön a csomag, mennyi idő, más egyéb költségei voltak-e, révén hogy külföldi (ugyanakkor Mo. látom hogy ingyenes szállítási listán van) 4ezer forintos dologról van szó amit mindenáron meg szeretnék venni és sehol sem találtam, tehát ennek érdekében szeretnék minél többet megtudni róluk.

2012. okt. 5. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendeltem párszor ált. 2 hét altt ide szokott érni, ha nincs nagy fennakadás.

Nem voltak plusz költségek eddig, de most variálták a vámszabályokat, szóval fene tudja mi lesz...

2012. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Rendeltem - teljesen korrekt cég!

Fizetés előre kell történjen - PayPal-on kersztül...

A csomag Kínából jön..

(bár van Direct EU-s termékek is, de csak pár darab, az viszont 1héten belül megkapod - tapasztalat, azt angliából adják fel)

Idő átlag 2hét, de akár 4-6hét is lehet...


Egyébköltség nincs, de mindenképpen regisztrált postával kérd, ez ilyen plusz 2$ körül, de ha egy adott összeg felett rendelsz, akkor ingyenes a regisztrált posta is!


Vámkérdések (mivel EU-n kívüli termék):

22€-ig (~6.000 Ft-ig) vámmentes

150€-ig (~40.000 Ft-ig) vámmentes, de ÁFA (27%) köteles

efölött vám (0-15%) és ÁFA (27%) köteles


Te esetedbe a ~4.000 Ft termék esetén nincs plusz költséged - egyedül amikor kosárba rakod a terméket és fizetnél - nézd meg, hogy a "Add Registered" gomb megnyomásával több lesz-e az össze ~2$-val, ha igen, akkor ennyi plusz költsége van, de cserébe regisztrált csomagod lesz - a sima "ingyenes posta" esetbébe 100% hogy a Magya Posta munkatársai lenyúlják, így megéri az a minimális plusz 2$...

2012. dec. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Megnéztem

~20$-tól van ingyenes regisztrált postás szállítás

illetve 30$ felett van EMS (gyors posta) szállítás, viszont ez írtó drága (~+20$), de cserébe 1-2 héten belül biztosan megkapod kínából...

2012. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vasgabor válasza:
pontosan hogyan zajlik a renelés attol fogva h rámegyek arra h add to cart?
2015. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Plantron ***** válasza:
Nekem most jött SMS a postától, vámolni fogják a csomagomat. A kitöltendő nyomtatványban van olyan, hogy feladó neve és címe... az okáig még OK is, hogy Dealextreme... de mi a címük!? :S
2015. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra ott a supportnal, mert tobb kozpontjuk is van, tobb helyrol is johet.
2015. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!