Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube partner vagyok?

YouTube partner vagyok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy emailt a youtubetól, hogy engedélyezhetem a bevételszerzést. Be is kapcsoltam, mindent elfogadtam, ki is írja a nevem alá, hogy 'YouTube Partner' de a csatornám maradt a régi. Tehát nem lett fölül olyan vastag sáv. Ezt hogyan lehet beállítani?

2012. okt. 7. 09:31
 1/3 anonim válasza:

Feltételezem erre gondolsz?: http://www.youtube.com/user/EminemVEVO?feature=artistob

Ehhez nem elég partnernek lenned az oldalon, ehhez hogy így nézzen ki a lapod, fel kell venned az oldal üzemeltetőivel a kapcsolatot, meg írni nekik, hogy te is ilyen kinézetű oldalt szeretnél stb. De még ezután sem biztos, hogy ezt megcsinálják neked mert ehhez az is kell, hogy legyen egy minimum feliratkozási létszámod (ami pl 1000 fő), aztán a feltöltött videóid egyike se ütközzön szerzői jogokba (harmadik féltől származó tartalom stb), de ha ezeken a feltételeken át is mész, fizetned kell az oldalnak havi szinten amiért ilyen lapot biztosítanak számodra.

2012. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak félpartner ! Mivel kapsz pénzt érte igaz nagyon keveset + egyedi borító + ütemezet feltöltés nekem eddig ennyi jöt le abból.
2012. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem partnerség.Annyi a lényege hogy AdSensével hirdetések jelennek meg youtube vidódon és kapsz egy kevés pénzt.


Youtube partner 10-20-szor annyit keres, és van joga csatornát változtatni stb.

2012. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!