Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi router jelszó? Help

Wifi router jelszó? Help

Figyelt kérdés
Szóval van itthon egy asztali számítógépünk és egy laptop. A két gép között routerrel van megosztva a net. Tegnap vettem egy ilyen ,,okostelefont,, amin van wifi. Rá akartam csatlakozni az itthoni routerra de valamilyen jelszót kér. Sajna már nem tudom mi lehet a jleszó vagyis elfelejtettem ezt hol lehetne megnézni???? vagy meg lehet valahol nézni mi a jelszó?????
2012. okt. 11. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

beírod a start menü/futtatásba hogy cmd

a megjelenő ablakban add ki az ipconfig parancsot

Az alapértelmezett átjáró a routered elérési címe (pl 192.168.0.1)

Ezt a címet beírod a böngésződ címsorába, és megjelenik a router kezelőfelülete. Itt tudod megnézni a jelszavad.

2012. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok köszönöm megvan
2012. okt. 11. 09:01
 3/3 anonim válasza:
192.168.1.1 vagy 0.1 de lehet akár más is. A felh.név és jelszó admin és admin, de lehet admin0 admin0 legalábbis nekem tp-link routerem van és ez volt
2015. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!