Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől nagy a pingem Battlefiel...

Mitől nagy a pingem Battlefield 3 multi közben?

Figyelt kérdés
100-200 körül szökött lenni... Cod2-ben mindig 10 alatt van! és amúgy is gyors a netem...Torrent, Chrome ki van kapcsolva játék közbem.

2012. okt. 13. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezernyi oka lehet


A BF3 szerver lehet hogy távolabb van mint a COD2 szerverje(vagy bonyolultabb/terheltebb útvonalon éred el)lehet hogy rosszabb maga a szerver továbbá jóval nagyobb gépigény kell ahhoz,ez is okozhatja a nagyobb pinget ha nem eléggé erős a géped hozzá


Ha minden rendben van nálad és a szolgáltatódnál akkor sok mindent nem tehetsz

2012. okt. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert Battlefield 3 szerverek külföldiek.

Tudtommal olyan BF szerver nincs is, amit Magyarországon hostolnak.

Velem az történt, hogy megvettem a Bad Company 2-t és a szervereken 200-350 között ugrál a pingem. CoD2-ben pedig csak 50 körül mozog.


Ez ellen nem nagyon tudsz csinálni semmit.

2012. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gépemmel semmi gond nincs szerintem, alig egy hónapja raktam össze, van benne egy amd 7850 egy i3-as 3.3Ghz-es proci, 8gb memória. A netem 20 megás. Lehet tényleg a külföldi szerókkal van a gond...Ha tudtok valami használható tippet pls ossztáok meg!:)
2012. okt. 13. 21:08
 4/6 anonim válasza:
Battlelogon a szervereknél fel van tüntetve h milyen országokból van hostolva... Te gondolom olyan szerveren voltál amit pl Japánból hostoltak és azért volt magas a pinged. Keress pl német szervert. Abból rengeteg van és 30 körüli pinged lehet
2012. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és igazad volt! Köszi!:)
2012. okt. 21. 01:18
 6/6 anonim válasza:
Nm :)
2012. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!