Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore büntetés?

NCore büntetés?

Figyelt kérdés
Na szóval újraakarom rakni a gépem, de van 11 olyan torrent amit nem seedeltem vissza (5 lehetséges hit'n'run-om van). Milyen büntetést kapok, ha +6 dolgot nem seedelek vissza? Amiket letöltöttem újra telepítés után nem szeretném újra leszedni max. 1-2őt.

2012. okt. 13. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szabályzatban le van írva.
2012. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kerestem, de nem találtam meg...
2012. okt. 13. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az élesítéssel együtt a következő szabályok lépnek érvénybe:


Ha túllépésre kerül, illetve ha túllépésre fog kerülni (nem teljesíthető a határidőig a minimálisan elvárt seedkötelezettség) az adott rangra vonatkozó maximálisan elkövethető hit n run-ok száma, akkor a rendszer az adott hónap 20. napján küld egy figyelmeztetést, melyben értesítést kaptok a túllépett, illetve a várhatóan túllépésre kerülő h'n'r-ról, nem teljesítésük esetén.

A szankciót illetően pedig a határidő lejártával (következő hónap 1. napja) azonnali letöltés megvonás lesz 2 hétre! (Tehát nem tudtok semmit sem letölteni az oldalról 2 hétig)


Ez a szankció kiváltható lesz prémium előfizetéssel! (részletek a lentebbi linken)

Természetesen nem kötelező előfizetni a szolgáltatásra, ezesetben a 2 hét letelte után tudtok ismételten letölteni az oldalról.


Azon felhasználók, akik szankcióban részesülnek, s a 2 hét letelte után ismét letölthetnek, ők fokozottabban ellenőrizve lesznek, hogy betartják e a seedkötelezettségeiket!

Akik egy év alatt háromszor részesülnek letöltésmegvonásban a kötelezettségek elmulasztása miatt, kitiltásban részesülnek!

Azon prémium felhasználókra, akik átlépték a számukra engedélyezett 20 hit'n'run-olható torrentet, ugyanúgy vonatkozik a szabálypont!


(A staff kirívó esetekben eltekinthet a fentebb közölt adatoktól)"

2012. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :D
2012. okt. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!