Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem lopja senki a Wi-Fi-m,...

Nem lopja senki a Wi-Fi-m, ennek ellenére lassú a netem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Jelszóval védett a jel, nem hiszem, hogy bárki is feltörte volna, ugyanis itt aztán tényleg mindenkinek van saját Wi-Fi-je ebben a társasházban.

2,5 Gigás csomagom van, de letölteni pl alig 1 Megával tölt csak µTorrent-tel, ahol megnéztem, és nincs korlátozva sem a feltöltés, sem a letöltés. Emellett, sokszor belassul és alig tölt be bizonyos oldalakat.

Mi lehet a baj ?

Köszi a válaszokat előre is :)

18/L


2012. okt. 14. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa, bocsi, 2.1 Megás csak :D
2012. okt. 14. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod mérni az internetes sebességedet. A fel- és letöltési sebességet is. Az egyéb internetre kapcsolódó programokat a mérés idejére állítsd le.

[link]

2012. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De honnan tudod hogy nem használja más? :-D


Változtasd sűrűn a jelszavat és használj #&147895623+<> mindenféle karaktert a jelszóban!

2012. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A µTorrent letöltési sebessége nem mérvadó, mert attól függ, hogy a fájlt hányan seedelik, és a seedereknek milyen a feltöltési sebességük.

Nálam sokszor előfordul, hogy az egyik fájl jön 3,6 MB-tal, a másik meg párszáz KB-tal battyog lefelé.

2012. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, tudom, ezért is választok olyan torrenteket letöltésre, ahol a seed-szám meghaladja a leech-t. De még annál sem megfelelően hozza.

2012. okt. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!