Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell azt csinálni, hogy...

Hogy kell azt csinálni, hogy én telefonról a számítógépemre csatlakozok úgy, hogy az pedig rá van kapcsolódva egy wifire, és egyből arra a wifire kapcsolódik, amire a számítógép?

Figyelt kérdés

Eléggé bután hangzik ez a kérdés, viszont bátyjámnak így van megoldva, és engem is érdekelne, de ő nekem nem csinálja meg.

Tehát, én a gépemnek van egy hálózata, aminek legyen a neve pl. legyen Alma, és az Alma pedig kapcsolódva van a körtéhez.

és én rászeretnék kapcsolódni az Almára, úgy, hogy én a körtén netezek közben.



2012. okt. 15. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Most a wifin keresztül szeretnél csatlakozni a telefonodra és a gépedre is?

Mit szeretnél pontosan? A telefonod a PC-re és a routerre is csatlakozzon egyszerre?

2012. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a pcre csatlakozzon úgy, hogy legyen net.(a pc pedig csatlakozik a wifire ezáltal tudok e telón is netezni)
2012. okt. 15. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagyis a telód netjét szeretnéd megosztani, hogy arra csatlakozzon a PC?
2012. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fordítva. :)
2012. okt. 16. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
A PC-den van wifi és az, kábellel csatlakozik a netre?
2012. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg itt van egy pár leírás:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ennyi kell és kész.

2012. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van a pc-n wifi, ami vezetéknélkül csatlakozik a routerre, csak a router elég messze van
2012. okt. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!