Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google chrome-hoz melyik a...

Google chrome-hoz melyik a legjobb fordító-kiegészítő?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, amelyik nem teljes weboldalt fordít, hanem a kijelölt szó alapján egy kattintással fordít. Sajnos eddig csak olyanokat találtam, amelyeknél külön be kell másolgatni/írogatni a fordítandó szöveget. Illetve több ígéretes kiegészítő sajnos pont magyarra nem tud fordítani.

Előre is köszönöm, ha tudtok valami jót ajánlani!



2012. okt. 16. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
MobiMouse némethez és angolhoz.
2012. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy elektronikus szótár, önálló programnak tűnik, nem Chrome-kiegészítő. Pluginje -ha jól láttam- Firefox-hoz van. Azért köszi!
2012. okt. 16. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak rábeszélni, félre ne értsd, de miután már idegesítően sok megoldást kipróbáltam, konstatáltam, hogy nincs jobb. Vagy tévesen fordít, vagy meg sem talál olykor alap szavakat sem, vagy egyszerűen nem működik, vagy macerás...


De igazad van, nem plugin. :-)

2012. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Letöltöttem és ki is próbáltam. Word-ben remekül működik, tényleg jó program. Az viszont zavar, hogy átrendezte az összes betűtípust a felismerhetőség miatt, nekem szó szerint bántja a szemem az "élsimított" végeredmény.


A másik problémám, hogy neten nem tudom használni a fordítást, de lehet, én vagyok béna.

2012. okt. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!