Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kezdőlap a felhőben?

Kezdőlap a felhőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan weboldalt keresek, amivel megtudnám oldani, hogy a gyorsan használni kívánt könyvjelzőimet(meg egyéb könyvjelzőimet) kitehessem a kezdőoldalra. Tudom, hogy van az iGoogle, de annak nincs mobilos verziója, és hamarosan meg is szűnik.

A Pandastart.com-os megoldás tetszett, de annak sincs mobilverziója.


Az a lényeg, hogy ugyanazt lássam a gépemen és a mobilomon is, csak utóbbin ne kelljen nekem zoomolgatni, mert ugyanúgy jeleníti meg, mint a gépen, hanem szép kis mobilra optimalizált verzióra vágyok. Tud valaki ajánlani ilyet?


Előre is köszönöm!


Peti



2012. okt. 19. 18:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Persze az is jó lenne, ha az összes könyvjelzőmet importálhatnám Foxiból vagy Chrome-ból, és ne nekem kelljen felvinnem őket egyenként.


Mert ugye nem mindig csak azokat szeretném használni, amiket felrakok, van pár elmentett könyvjelzőm, amiket mobilon is el szeretnék érni, csak nem kell, hogy mindig előtérben legyenek.

2012. okt. 19. 18:19
 2/2 A kérdező kommentje:
Visszavonom: a Pandastart mégsem tetszik.
2012. okt. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!