Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam meghivót az Ncore...

Acplinth kérdése:

Kaptam meghivót az Ncore torrent oldalra, de csak fizetés ellenében ad kódot amivel be tudnék regelni. PayPal-lel hogy tudok fizetni? Hogy lehet ezt létrehozni? (mármint a PayPal-t)

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg csak valami átverés lesz...
2012. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
esélyes
2012. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá mert eddig ahová kaptam meghivót nem kellett fizetni. Köszi a válaszokat!
2012. okt. 23. 01:07
 4/11 P.O.C. ***** válasza:

Jól mondják előttem! KÖZÖNSÉGES ÁTVERÉS!

Csak a meghívó személynek kell fizetne a Premium tagságért, hogy a meghívó küldés lehetősége aktívvá váljon nála. De ezt sem már már PayPal -on, van lehetőség emelt díjas SMS -re is. A meghívottnak már nincs más dolga, mint regisztrálni, és használni az oldalt a szabályok betartása mellett.

2012. okt. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Új ncoren már smst kell küldeni vmi oldalra hgoy bejuss a szar ncorera.
2012. okt. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egy kamu oldal ahol fizetni kell...
2012. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ki az aki fizet azért hogy illegálisan hozzájusson tartalmakért? Csak gondolkozni kell. Amikor az igazi nCore-on volt ez az SMS-es sz@r azzal a társkeresős regisztrálással az is elég sunyi dolog volt az nCore-tól. Fizessek azért hogy illegálisan letöltsek filmeket, játékokat...stb ? :D
2012. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 P.O.C. ***** válasza:
De még mindig olcsóbb, mint a bolt hmm? :)
2012. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
inkább thepir ateby.org
2012. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tény hogy olcsóbb de számítógépes játékok terén híve vagyok az eredeti játéknak. Főleg úgy hogy egyszer letöltöttem egy játékot, éppen crackeltem és amikor beléptem a crack mappába tönkre ment az egész op.rendszer. Először bejött valami smiley amin egy kalózsapka volt, elkezdett táncolni majd kék halál, kikapcsoltam a gépet majd vissza és utána el sem indult az op.rendszer mert az üdvözöljük képernyő közben mindig újra bejött a kék halál.
2012. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!