Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam meghivót az Ncore...

Acplinth kérdése:

Kaptam meghivót az Ncore torrent oldalra, de csak fizetés ellenében ad kódot amivel be tudnék regelni. PayPal-lel hogy tudok fizetni? Hogy lehet ezt létrehozni? (mármint a PayPal-t)

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 00:35
1 2
 11/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Igen, ezért nem érdemes azonnal leszedni és felrakni ahogy megjelenik egy torrent. 1-2 nap és kiderül a turpisság, elég csak végigolvasni a hsz. -eket.


Nem szoktak ezek amúgy veszélyesek lenni. Még egy Win reinstall is olcsóbb, min 10-15 eft amennyiért egy új PC -s játékot el akarnak adni.

Nem azt mondom, hogy én csak Warez játékokat játékokat szerzek be. Több tucat alkalommal volt már úgy, hogy egy játék ára megfizethető szintre süllyed és megvettem, pedig előtte már untig nyomultam vele. Főleg akkor, ha Online is jól játszató.

2012. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!