Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netgear wpn824 segítségével...

Netgear wpn824 segítségével szeretnék wifit, jel van az internetre mégsem tudok csatlakozni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

adsl-em van, a beüzemelésnek megfelelően összekötöttem a routert a géppel, a beállításokat az upc, oldalon talált útmutató szerint beállítottam. Jel 89 %, de mégsem tudok kapcsolódni az internetre. Telefonom látja a wifit, de azzal sem tudok csatlakozni, sem laptoppal. Mi lehet a baj?

Az adsl kér felhasználó nevet és jelszót, de a wifinél ezt sehol nem lehet beírni, lehet a hálózatkiépítéssel van gond?


2012. okt. 23. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

erősen kutyulva van a dolog,

azt írod,hogy upc-adsl ,ez komoly ?

azt írod,hogy fh nevet és jelszót nem lehet beírni,ez is komoly ?

2012. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen upc előfizető vagyok adsl netem van. Mivel szeretném, hogy wifin tudjak netezni a lakás bármely pontján beüzemeltem egy a netgear wpn824 routert. A upc oldalán találtam egy beállítási útmutatót a routerhez, lépésről lépésre követtem, de jelen kívül mást nem tudok felmutatni. Józan paraszti ésszel gondolom, hogy ha eddig jelszóval volt csak netem, valahová csak be kellene írni, nem? És mivel a routeren keresztül szándékozom netezni, akkor a router beállításainál lenni kellene ilyen lehetőségnek. Vagy valamit rosszul gondolok? Tud ebben segíteni valaki?
2012. okt. 24. 12:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, ha ez számít upctelekom
2012. okt. 24. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!