Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetseges az alabbi...

Hogy lehetseges az alabbi facebook-kal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Erdeklodnek, hogy valaki tudja-e, hogy lehetseges az alabbi: Az egyik ismerosom ismerose egyszercsak szo szerint eltunt, mintha letoroltek volna egymast. Par nappal kesobb mintha semmi sem tortent volna, szinten ismerosok voltak, azonban nem latom nyomat annak, hogy ujra bejeloltek volna egymast. Viszont megneztem, hogy amennyiben deaktivalom az accountom, abban az esetben nem tunok el az ismeroseim listajarol, tehat ez sem lehet ertelmes magyarazat. Hogy lehetseges ez szerintetek? Vagy tenyleg kitoroltek egymast es visszavettek? Vagy valaki tud ra mas magyarazatot?


Elore is koszonom!



2012. okt. 26. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A Face acc törölhető, de visszavonható 14 napon belül.
2012. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, mindenkepp hasznos mivel nem tudtam, hogy ezt vissza is lehet vonni. Azonban erdekes modon most kiprobaltam egy masik accounttal es igy sem tunik el az ismerosei kozul! Mas otleted esetleg nincs meg erre?
2012. okt. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!