Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Adsense-ről információk...

Google Adsense-ről információkat tudnak valaki adni? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés az, hogy ezt Én beállítottam, már regisztráltam rá, de amikor a bankszámla adatokat kell megadni, akkor a következőket:


Bankszámla-tulajdonos neve : Ami ugye pl: JAKAB LASZLO


BIC: pl. OTPVHUHB


IBAN-szám : Na ahol megakadtam! Nos az OTP-nél van egy oldal, ahol ezt meglehet nézni, csak a számlaszámodat kell beírni, ami ugye 16 számjegy, a generálás megtörtént erre: IBAN elektronikus formátum:


HU35555555555555555500000000 (Természetesen a számokat átírtam) De nem értem ezt a sok nullát!


Mert a megadott számlaszámhoz is ezt írja ki: A megadott számlaszám:


155555555555555500000000 Mert 3 rublika van, de az egyikbe nem tudok írni, ha csak 16 számjegy a számom!

Mind esetre Én megadtam azt a számot, majd kiderül, hogy jól csináltam-e! Itt az oldal ahol meglehet nézni [link]

Ha bonyolult voltam, akkor elnézést.

Remélem tudtok segíteni, előre is köszi!



2012. okt. 27. 16:01
 1/2 anonim válasza:
nemtudom most pontosan hajnali fél3kor nem fogok ezen gondolkodni, viszont én is sokat tököltem az iban számnál, viszont én a bankszámlához adott papíron néztem meg és ha kicsit gondolkodsz rájössz
2012. nov. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már rájöttem.

Sajnos a papírt valahol eltüntettem, nem találtam meg, de az nélkül is megcsináltam. Végül is kiírtam a kérdést rá 1 órára szerintem meglett.

2012. nov. 5. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!