Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám értelmezni ezt a...

Kisvuk29 kérdése:

Hogy tudnám értelmezni ezt a levelet? (Fordítási nehézségek)

Figyelt kérdés

K Kaptam egy levelet a youtube-on,de enm teljesen értem.Az alapfokú juniorom erre nem elég :D Annyit levágtam,hogy valami tetszik neki,de a videò alapján nem értem,hogy mi.


Amazing Work Feladó: jeanievanderh, 3 perccel ezelőtt Hello,


I just caught one of your vids on YouTube ( http://www.youtube.com/watch?v=K5uNzi2gueY). Can you say AWESOME!


I really think your video could be the next big thing on YouTube, but I noticed that not many people had seen it yet. It really blows me away that some of the crap that's on here gets so popular, and then the truly good stuff like yours gets lost in the crowd.


I don't say this often, but your videos were really some of the best I have seen on YouTube.


Your videos are really a breath of fresh air. They are so much better than so much of the garbage that people watch over and over.


I also used to have a hard time getting views to my videos and then I found


becomeviral . com


Basically what happens is they send you a ton of views to your videos. That helps you get ranked in the YouTube search engine which is when

your views can really take off.


Segítségetek elõre is köszönöm.



2012. okt. 29. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A 0 nézettségű videódat az egekig magasztalja, majd arra próbál rávenni hogy a lenti weboldalt használd. Maga az üzenet spam, de ha a lenti oldal veszélyes, akkor scam is.
2012. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.Még jò,hogy nem mentem rá.Amúgy 20 perc alatt nem is várok nézettséget.
2012. okt. 29. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne értelmezd, hanem csak szimplán töröld. Annyit ér.
2012. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. okt. 30. 09:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgára készülök,de ennek spam szaga volt.
2012. nov. 22. 19:48
 6/6 A kérdező kommentje:
A mod-ok szokták törölni a spameket?Ez tök jó! :)
2012. nov. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!