Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlanátok látogatottság...

Ajánlanátok látogatottság számlálót a honlapomra, ami?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amit kirakhatok a honlapra,tehát aki fellép láthatja.Viszont szeretném ha beírhatnék egy kezdő számot, mert a több100 látogatót már nem hagynám le róla, az úgy elég cikin nézne ki, és nem is lenne igaz.

Ne pillanatnyit, hanem az egyedi látogatókat számolja. Tudtok ilyet ajánlani nekem?

köszi



2012. nov. 6. 20:37
 1/1 Mészáros Márta válasza:
ANNAK AZ OLDALNAK AZ ELÉRHETŐSÉGÉT SZERETNÉM KÉRNI,AHOL A LÁTOGATÓ SZÁMLÁLÓK VANNAK!!!MÁR VETTEM LE,ÉS NAGY A VÁLASZTÉK!!!ELFELEJTETTEM AZ OLDAL LINKJÉT,ÉS SAJNOS,TÖRLŐDÖTT,A DOBOZOM,AMIBEN BENT VOLT,EMIATT KELLENE,EGY ÚJAT FELRAKNI!!!! AZ OLDAL LINKJÉT KÉRNÉM TŐLETEK!!!! TELJESEN BIZONYOS VAGYOK BENNE,HOGY TUDJÁTOK,AZ OLDAL LINKJÉT!!!LEGYETEK SZÍVESEK,HA MÁR REGISZTRÁLTAM,VALAMI ÚTON,ODAADJÁTOK!!!KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!SZIASZTOK!
2013. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!