Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legújabb Google...

Melyik a legújabb Google Chrome verzió és honnan tölthetem le biztonságosan? Nekem 4.1-es van. Az jó?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a google chromeot mindenféleképp valami titkos torrent oldalról kell letölteni, ahol jelszóval védett csomagolt fájlban jön le és a jelszóhoz át kell utalnod valakinek némi lovét. Csak ez lesz a jó, a többi átverés.

A legnagyobb átverés a google.com oldal, állandóan nyomul hogy töltsd le a chromeot, na ezt nem szabad elhinni mert a chrome az egy tök titkos dolog.

Egy világméretü összeesküvés része, benne van a google és Bill Clinton és és még sokan mások, hadd ne soroljam.


A googleba elég egy c-betüt irnod már az oldalára visz, nem tudom hogy kerülgessem már a sok chrome reklámot, te meg nem találod hol kéne ezt leszedni?

2012. nov. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Argloss ***** válasza:
Már 24 környékén jár a Google Chrome verziószáma. Egyébként nem szabad hinni az elsőnek, legalább annyit be kell írni, hogy CHRO. Arról nem is beszélve, hogy Bill Clintonnak semmi köze az egészhez, csak aljas ármány következtében mártotta be őt Barack Obama!!!
2012. nov. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!