Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook miért nem engedi,...

A facebook miért nem engedi, hogy írjak egy lánynak üzit, aki épp nincs fent, de már az ismerősöm amúgy?

Figyelt kérdés

Amikor nem voltam fent írt üzit, kérdezett valamit és most válaszolni akartam neki, de jött a háromszög és nem engedte, hogy üzit küldjek, pedig ő már az ismerősöm, miért van ez? Letesztetlem és fent lévő ismerősöknek meg tudtam küldeni. Csak a fent nem lévő ismerőseimnek és ismeretlenek nem engedi, hogy üzit küldjek és jelölni sem tudok, de azt sem írta ki, hogy meddig. Csak valami ideiglenes blokkolásról papol, persze angolul. :/

De ez a lány ritkán van fent épp akor, amikor én, azért lenne jó, ha tudnék neki bármikor üzenni.



2012. nov. 8. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem tudom, de véletlen nem írtad fel a Kódlistát?
2012. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te gyökérkeded el a dolgot?
2012. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit lehet azon elgyökérkedni, hogy üzenetírás?!
2012. nov. 8. 22:36
 4/6 anonim válasza:
Próbáld meg később, valószínűleg hálózati hiba.
2012. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
vagy letiltott. bár nem hiszem,nyugi. biztos csak a fb. szarakszik szokás szerint..-.- :D
2012. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De minden olyan ismerősömnek sem engedi az üzenetküldést, aki épp nincs fent, a fent lévőknek engedi csak.
2012. nov. 8. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!