Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú ismerősöm éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú ismerősöm éjjel szerelmet vallott nekem facebook-on. Állítólag részeg volt, de csak az igazat írta. Nekem még csak nem is tetszik, de nem tudom mit írjak neki, hogy ne én legyek a k*csög (? )

Figyelt kérdés

Úgy gondolom bármit írok neki, akkor is én leszek maja a szemét. És látom magam előtt, hogy a barátai nyugtatgatják majd: "találsz jobbat ennél a hülye p*csánál" stb.

Ennek ellenére muszáj neki valamit írnom. Szerintetek mit kéne?


2012. febr. 11. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Miért lenne muszáj irnod neki?
2012. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki: Ne haragudj nem tetszel nekem, de ennek ellenére beszélhetünk akármikor... Ettől szerintem nem leszel k*csög

18/L

2012. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

11:28


Ha nem válaszolna neki, pontosan akkor lenne ő a szemét

2012. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval egyetértek;)
2012. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

11:28


Te mit éreznél, ha neked nem válaszolnának? De most őszintén... Sokkal rosszabb bizonytalannak lenni, mint biztosan tudni azt, hogy nem kellesz neki

2012. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Írd meg az igazat: "bocsi, de nem nézel ki elég jól"!
2012. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz köcsög lenni, akkor gyere össze vele.

Olyan hülyeség, h "ne én legyek a k.csög"... Logikus, hogy te leszel az, de ez természetes. Ha téged koptatna le egy srác, a te barátaid is szidnák, hogy te jobban érezd magad. Ettől ne érezd rosszul magad szerintem. Ennyire számít, hogy mit mondanak a srác barátai?

2012. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy csak barátként tekintesz rá.

61%-os te meg hagyd már ezt a minden a külső dolgot. És ezt férfiként mondom. Sokkal sokkal többet számít a belső a lányoknak, az hogy mennyire vagy férfias. A nőknek nem számít annyit a külső mint a férfiaknak.

2012. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

12:32-nek igaza van:)

61%-os, nagyon elégedetlen lehetsz magaddal.

Én meglehetősen válogatós vagyok pasi téren, de volt olyan barátom, aki nem volt egy adonisz (mondjuk ez annyiból volt rossz, hogy hasonlítgatta magát a többi sráchoz, akihez "közöm volt"), de totál beleestem, mert humoros volt, férfias, laza, stb.:)

Egyébként is a férfiak azok, akiktől mást sem hallasz, csak azt, hogy "nagy mell, szép segg, nullhas, stb.". Miután még a legigénytelenebb srácnak is ilyen igényei vannak, nem kellene csodálkozni, hogy a lányok is magasra teszik a lécet:)

2012. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Sokkal sokkal többet számít a belső a lányoknak, az hogy mennyire vagy férfias. A nőknek nem számít annyit a külső mint a férfiaknak."

Ez nem a humor kategória :)


"Egyébként is a férfiak azok, akiktől mást sem hallasz, csak azt, hogy "nagy mell, szép segg, nullhas, stb."."

Mert ha egy férfinek ezek a fontosak, akkor be is vallja, de nők közül szinte senki nem vallja be, h neki az a fontos, h legyen magas, jóképű, izmos a pasi. Egyébként meg érdekes, h csak a gyikon lehet olyan lányokkal találkozni, akik nem jól kinéző pasival jöttek össze.

2012. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!