Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Opera webböngésző telepítés...

Opera webböngésző telepítés egyszerű? Nincs benne semmi "csavar"? Semmit sem kell hozzá leszedni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csak éppen nekem nem vált be. Telepitette magának a Quick Time Playert, ez viszont fertőzött volt. Nagyon nehezen tudtam megszabadulni tőle. Jobb a Mozilla Firefox vagy a Google Chrome (ezt a legegyszerűbb telepiteni).
2009. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem az kell, amelyik a leggyorsabb!
2009. aug. 13. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak megbízható helyről töltsd le és telepítsd. Ez megbízható: [link]

Letöltés Asztalra, aztán futtasd, feltelepíti önmagát. Kövesd az utasításokat, végigvezet a telepítőn.

2009. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb böngésző jelenleg a Google Chrome. Most is ezt használom, nagyon bevált. Letöltheted ezt is a [link] Ha van Firefox-od és kérdezi, átvegye-e a beállításait, mondj igen. Nem fogod megbánni!
2009. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Google Chrome az alapértelmezett böngészőm, de a Firefox motorját és beállításait használja. (Könyvjelzők, kezdőlap, lejátszók stb.). Prima!
2009. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Opera és Google Chrome is tudja azt, hogy "leggyakrabban látogatott webhelyek". IE és Firefox nem. A Firefox 120 ezret eszik a memóriából, a Chrome és Opera a felét. És gyorsak.
2009. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs csavar se az Opera, se a Google Chrome telepitésénél. Chrome letölthető innen: [link]
2009. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én akkor is firefox párti vagyok bármennyit is eszik. 512 MB ram mellett nincs okom panaszra.


Régebben néztem egy diagrammot és a legtöbben a gyakorikérdések oldalán firefoxot és ie-t használnak. Még egy érv a firefox mellett: rengeteg kiegészítő van hozzá (add-on)

2009. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És még annyit hogy hiába "gyorsabb" az opera meg a chrome, érezhető különbség NINCS!!! Ezt onnan tudom hogy mind a kettő volt már a gépemen.
2009. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, talán mégis az operát próbálom ki először.
2009. aug. 13. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!