Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltottak a facebookról,...

Ha letiltottak a facebookról, van esély visszakapni?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen esélyeim vannak, hogy feloldják a tiltást és hogy mik a teendők. Elvileg írni kellett az email címükre egy levelet... (disabled@facebook.com) Sokat kell várni a válaszra?

2012. nov. 10. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esélye hogy visszakapd, bizonyos kötöttségekkel. Például ha szabálysértő neved volt, akkor elveszik a névváltoztatás lehetőségét, és ugyanígy minden területen korlátozhatnak. Ha képpel való visszaélés történt akkor nem tölthetsz fel, hozzászólások esetén nem tudsz kommentet írni, ismerősökkel való szabálysértés esetén nem jelölhetsz ismerősnek tagokat, stb...
2012. nov. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a képpel lehetett bajuk... de hát semmi olyan nem volt rajta... más felhasználóknál is láttam karlendítéses képet... és engem minden figyelmeztetés nélkül felfüggesztettek.
2012. nov. 10. 12:59
 3/6 anonim válasza:
haha velem is ez van.... mennyit kell várni az emailre?
2012. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kriszti996 válasza:
Nekem is ez a problémám.Mennyit kell várni,hogy válaszoljanak az emailemre?
2014. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
visszakaptad azóta a letiltott profilt?
2018. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Az én fiókomat is most tiltották le 3 napja. Irtam is a Facebooknak de semmi válasz! Az interneten azt írják, hogy meghibásodott a facebook szűrője. Valaki esetleg tudja hogy mennyi idő amíg helyre hozzák? És hogy esetleg a törölt fiókot visszakapjuk-e?

2019. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!