Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért küldenek ismeretlen...

Miért küldenek ismeretlen emberek ilyen üzeneteket? Spam levelek!

Figyelt kérdés

pl az egyik:


hi!:) I'm Londa!


How is it going! I am Londa.

To start with, I have to that you def look handsome on photos, I would regret forever if I didn't write and send this letter to u.

So, u attracted me and I'd like know you a bit better. So, u already know my name, what else to add, I'm blonde, my eyes r big and they are green, I go to a gym so I stay in shape). I really think that u're very attractive man and to convince u that I'm not kidding, Igoing to attach some sexy shots to the next letter, sounds better this time?)

Do not think too long!)


vagy ez:



Hi! I want to meet an interesting man. You seem to suit the situation perfectly


You've no idea what attractiveness means if you haven't gone out with such chick like me!

My name is Bettye and I'm such a hot girl, you know)

I've seen ur account page and I liked it, so I thought that it would be a good idea to write 2 u in here!

I would really like to know u better. Maybe we would be able to make something out of it, who knows.)

I forgot to write u about myself. So, I'm 23 years old and I work for one not really big appraiser firm as a project manager. I'm 5'5, brown haired with great boobs)

I guess it's the time for you to write smth)



2012. nov. 12. 17:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezeket most robot generálta, vagy létező emberek írták?
2012. nov. 12. 17:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Valszeg ember írta, robot küldte. Hátha felveszed a kapcsolatot velük és le lehet húzni pénzzel.
2012. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szinte mindegyik 23,24 éves.
2012. nov. 12. 17:39
 4/9 Nadetényleg ***** válasza:
Az ilyeneket sürgősen felejtsd el, ah jót akarsz magadnak, csalók levelei.
2012. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor ne is válaszoljak mondjuk például ilyet:

"Fuck you! Bitch"!

2012. nov. 15. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Mekkora b*nkóság ismeretlen embereket sértegetni? Miért akarsz ilyen szintre süllyedni?

Amúgy válaszolj nyugodtan, ezzel jelzed nekik, hogy a címed él és várod a további reklámokat...

2012. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na végre valaki elmondja.

Tudom hogy miről van szó, nem akarok nekik válaszolni. Nem vagyok hülye hogy ismeretlen emberekkel szóba álljak az interneten.

Eddig mindegyiket kitöröltem. Valamiért még csak most akarom megtudni hogy miért csinálják ezt.

2012. nov. 15. 15:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam most ehhez folyamodok, már mint az angol trágár szöveg. hogy felkeltsem az olvasok figyelmét hogy merjenek válaszolni rá még többen.
2012. nov. 15. 15:09
 9/9 A kérdező kommentje:

Jött még egy, nagyon béna hogy mindegyik az amerikai nyelvet használja, nem a britet, és egyébként is nincsenek is nekem képeim az interneten.

Már mint a szövegben azt írta hogy jók a képeim.:


Hey there cutie!

My name is Jeraldine.

Ur profile photos at the dating site look great.

So, I suppose you r not against making new friend)

2012. nov. 17. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!