Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértő és obszcén üzeneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő és obszcén üzeneteket kapok egy ismeretlen személytől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nem válaszolok neki, de nem akar ráunni. Megköszönném, ha megírnátok a tapasztalataitokat vagy ötleteiteket e téren.
2009. jún. 11. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

milyen formátumban?

mert ha pl mailban, akkor tiltsd le az adott email címet.

ha sms-ben, akkor tudd meg a szolgáltatótól, hogy ki az, vagy tiltasd le, h tudjon hívni.

Vagy figyelmeztesd a következményekre, és ha folytatja, jelentsd fel.

2009. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

írj vissza,hogy "tudom kivagy mégegy email felém és végzek veled "

isten áldja..

nah jó nem kell

sztem zaklatásért simán felnyomhatod a rendőrségen.. vagy legalábbis emailba megüzenheted neki ezt a szöveget hogy ha nem hagyja abba mi lesz a következménye..

2009. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
E-mailben zaklat az illető. Már kipróbáltam mindent, de nem akar leállni. Játszok egy internetes böngészős játékot is, és már oda is írogat. Fogalmam sincs kicsoda, és nem akar leállni. Azt sem tudom, honnan tudja a nevem, és az adataim. Mindenféle álnevekkel írogat, hol nő, hol férfi névvel. Mindig más email cimről. A leveleiben minden vagyok, csak szép és okos nem. Szóval kicsit ki van már a hócipőm a dologgal. :(
2009. jún. 11. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
ha erőszakkal, vagy hasonlóval is fenyeget, akkor jelentsd fel a rendőrségen, és akkor jó oka lesz annak, amiért abbahagyja!
2009. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy gyerkesnek néztek de én visszaírnék neki, de olyat hogy a füle ketté áll xD... az tuti...
2009. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annak semmi értelme.. az a célja, hogy felbasszon..


amúgy meg, ajánlom, hogy válts e-mail címet... gmail-t ajánlanám... van szűrő rendszere.. pl megadott címről jövő leveleket automatice törli.. értesítsd az ismerőseid akikkel szoktál e-mailezni, hogy új címed van, és kész, ha az a paraszt kiszagolja, "szűrd ki"

2009. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ,de ha mindig más cimről ír, akkor nem tudja kiszűrni...

Bár ha te csinálsz egy új e-mailt,hátha nem tudja meg:)

2009. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Új email címem lesz, és kész. Ezzel lerendezem.

2009. jún. 12. 01:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendőrséget haggyad..van jobb dolguk is ilyenekkel nemfoglalkoznak

Válts e-mailt.HA meg ezután is megtalál...és jön tőle e-mail akkor egyszerűen egyből törlöd..ne foglalkozz vele szerintem

2009. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!