Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-n minden hang...

Google Chrome-n minden hang Recseg ropog, megoldás?

Figyelt kérdés
Chromeot használva ma azt tapasztaltam hogy valamiért recseg ropog a youtube(Eddig jó volt). gondoltam tökmind1, biztos csak a videó, nah kezdtem online filmet nézni, megint csak recseg ropog, vissza youtube, megint, minden olyan zene ropog ami eddig tökéletes volt, Mozilla-n tökéletesen szól az összes, viszont nekem a Chrome a favourite, szóval kérném a segítségeket, köszi előre is :D Chromet letöröltem újraraktam, semmi sem változott, flash player(Habár chromeba is bevan építve,) fent van immár külön is, legfrissebb verzió, amúgy jó sok hasonló kérdés van, csak válasz nincs rá.

2012. nov. 12. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja akk nem csak nálam szarakodik ? Nálam közrejátszott egy vga meghibásodás, gondoltam na.. talán emiatt, mostmég alaplapos van s gondoltam ezé van.. de akkor úgytűnik nem..
2012. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Karesz6969 ***** válasza:

Ha a Chrome a "favourite" akkor viseld el a rengeteg bugját és hibáit zokszó nélkül...

Del - örökre!

2012. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
igen, én is gondoltam rá hogy hagyom a fenébe a chrome-t! kb egy hónapja nekem is minden baja van, a mozzila meg tökéletes. sz@r törölni kell. a film akadozik, ahogy mondod a hang recseg ropog :) a beállításokat nem menti el, ledob lefagy stb...
2012. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 /kiki/ válasza:
100%
Sziasztok! Megoldást találtam a chrome recsegésre! Jobb felső sarokban google személyre szabása--beállítások--speciális beállítások--tartalom beállítás--egyes plug-inek kikapcsolása!! Ott találni fogsz két flash lejátszót,szóval a chrome-t tiltsd le és a windows-os működni fog !! Nekem megy!!
2012. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most már jó :D
2014. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!