Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » " Ráutaló magatartással...

" Ráutaló magatartással megkötött előfizetői szerződés. " Ezt hogyan értsem?

Figyelt kérdés
Internet szolgáltatóm " újítása ". Egy ilyen ,fent írt támájú levelet kaptam tőlük ,és ez felváltja a normál szerződést. Tudja valaki,mit jelent ez a gyakorlatban ?

2012. nov. 12. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes. Olyanról már hallottam hogy telefonon keresztül - szóban - kötik a szerződést. De ilyen "ráutalót" még nem. Az egyébként olyan, hogy nem állapodsz meg senkivel, csak úgy viselkedsz amiből kiderül, hogy szerződni akarsz... :)


Ilyen pl, mikor felszállsz egy buszra. Ebben az esetben szerződtél személyszállításra a buszos céggel, mert ráutaló magatartásoddal - felszálltál - létrejött a szerződés... Valami ilyen lenne...

2012. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a fura,hogy a telefonos ügyintéző nemigazán tudott válaszolni, szerinte nem változik a szolgáltatás, sem annak tartalma.Csak nem győzött meg.
2012. nov. 12. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nehéz lenne ilyenkor "ráutalni". Nem értem én sem...
2012. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nadetényleg ***** válasza:
Tudni kellene, hogy most milyen szerződésed van velük, lejárt-e, stb. Pl. ha van egy határozott idejű szerződésed ami lejárt, de ők továbbra is szolgáltatnak és számláznak, te meg továbbra is igénybe veszed a szolgáltatást és fizeted a díjakat, akkor mindkét fél viselkedése arra utal, hogy a szerződés él köztetek.
2012. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még tart a hűségidőm.
2012. nov. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!